
Безшумний поршневий компресор без мастила DPS 15/65
22 819 ₴
- В наявності
- Код: DPS 15/65
+380504301071
- +380 (67) 124-95-96Генератори Азоту та Кисню
- +380 (50) 226-94-95Запірна арматура та клапани
- +380 (67) 123-13-71Компресори та пневматика
- +380 (50) 398-74-00Підготовка стисненого повітря
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компресор безоливний із 2 незалежними головками потужністю 750 ватів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DPS |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Безмасляний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип компресора по мобільності | Стаціонарний |
| Продуктивність | 160 куб. м/хв |
| Максимальний тиск | 0.8 МПа |
| Об'єм ресивера | 65 л |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 730 мм |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Повітряний фільтр | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 819 ₴


